Knyga "Jorkšyro terjeras ir Australijos šilkinis terjeras" red. Galaxy

  • Knyga "Jorkšyro terjeras ir Australijos šilkinis terjeras" red. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 10601
1,64 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Komanda Per Dieren
Vertimas: Anna Redlicka
Originalus pavadinimas: de Jorkšyro terjeras
Nuotraukos: Serija: šuo medalio

Knyga, kurią mes įdėti į skaitytojo rankas, yra paprasčiausias "vartotojo vadovas" tiems, kurie jau turi ar šilkiniai Jorkšyro terjeras, ir tiems, kurie tiesiog svarsto jis. Mes padarėme tai per trumpiausią perdavimo formą viskas turėtų būti atsakinga žinoti dabartinis ar būsimas savininkas vienas iš šios veislės šunų, kad būtų galima tinkamai rūpintis savo šuniu.
Trumpai pristatome į Jorkšyre ir šilkiniai terjeras, veislei ir argumentų istoriją už ir prieš šuns laikymo. Skaitytojas taip pat rasite reikalingą informaciją apie mitybą ir plitimas, taip pat svarbiausią žinią į atgaminimo srityje. Baigiamajame dalis dabartinių gairių kasdieninę priežiūrą ir sveikatos, ir problemas ir poreikius, būdingų šios veislės. Po supažindinti save su visa tai, skaitytojas gali vėl iš naujo permąstyti savo sprendimą, ir galiausiai įsigyti savo svajonių šunį ir rūpintis juo atsakingai (...).
Per Dieren komanda

Jorkšyro terjeras yra miniatiūrinė, ilgaplaukis šuo, paprastai vadinama jo entuziastai tiesiog Jorko. Pagal savo pobūdį, energingi ir visą gyvenimą, tai protingas šuo visada labai draugiškas ir kartais per daugiau nei savimi. Jei būtina, jis gali būti labai budrūs.
Australijos šilkinis terjeras yra palikuonis Niujorkas, panašūs savo išvaizda ir temperamentas, todėl šioje knygoje sandorį su dviejų rasių. Šios mažytės šunys gali būti laikomi net mažiausių butų ir puikiai tinka į miestą. Jiems nereikia daug vaikščioti, tačiau tai nereiškia, kad jis neturi padaryti juos labai malonu. Su savo mažo dydžio jie lieka tiesa terjerai, todėl reikia atidžiai ir nuosekliai mokymą.
Jie yra labai atsidavę jų savininkams ir dauguma žmonių neturi rozstawałyby su jais net akimirkai, Niujorkas arba šilkiniai taip savo šeimininką (ir dažnai - ponia) pažodžiui žingsnis po žingsnio. Šie šunys yra sveiki ir ištvermingi, ir paprastai gyvena iki penkiolikos metų. Kiekvieną dieną linkę būti gana triukšminga ir garsiai paskelbti svečiams atvykus arba įsibrovėlis artumą.

Formatas: 15 x 21 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: minkštas
Popieriaus: Offset
Metai: 2005
Problema:
EAN kodas: 9 798389 896260
ISBN: 83-89896-26-5

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Rasa:
Yorkshire Terrier
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel