TROPICAL Goldfish Color - dažantis maistas vualiams 100 ml / 20g

  • TROPICAL Goldfish Color - dažantis maistas vualiams 100 ml / 20g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4166
0,86 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PIRKTI ARBA GAUTI MŪSŲ LAIKOJE

Galite patikrinti, ar prekė yra sandėlyje, ar užsisakyti internetu ir pasiimti parduotuvėje.
Patikrinkite prieinamumą

GOLDFISH SPALVA

Griežinėliai

Maisto Goldfish stiprinimas

GOLDFISH SPALVA junginys, pełnoporcjowym maisto labai geros kokybės dažymo, skirtas kasdieniam maitinimui visoms veislėms Goldfish (Carassius auratus). Šie subtilūs žiedlapių yra optimalus maisto rekomenduojama ypač nepilnamečiams. Maistas yra lengvai virškinamas, dėl tinkamo pluošto medžiagos. Jame taip pat yra specialus rinkinys karotinoidų, įtakos spalva (ypač aukso ir raudonos spalvos) intensyvumą, taip pat yra specialus priedas L-karnitinas, dėl greitesnio svorio per didelių patobulinimų riebalų metabolizme.

Maitinimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis, greitas zjadanymi žuvimi.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: (.. Kviečių gemalų min 4,8%, miltai, žolės min 3%) žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis min . 1%), mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 35 500 TV / kg Wit. D3 2 160 TV / kg ir sąmojo. El 130 mg / kg, Wit. C 300 mg / kg,, beta-karoteno, 140 mg / kg, o L-karnitinas 250 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 37,8 mg / kg, E6 cinkas 10.5 mg / kg, manganas E5 7,8 mg / kg, E4 varis 1.9 mg / kg, E2 jodo 0,23 mg / kg, E8 selenas 0,21 mg / kg, o E7 molibdeno 0,05 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažikliai: 60 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 45,0%, aliejai ir riebalai 8,5%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
100ml/20g
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel