TROPICAL Cichlid Color - dažantis maistas cichlids 250ml / 50g

  • TROPICAL Cichlid Color - dažantis maistas cichlids 250ml / 50g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4174
1,72 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Ciklidinių SPALVA

Pagrindinis, daug baltymų didinant maisto
ciklidinių

Ciklidinių COLOR yra daug baltymų, spalva didinimo sluoksniuoti maisto kasdieniniam šėrimo visaėdis ir mėsėdžių cichlids, įskaitant daugelį rūšių Malavis cichlids. Imuninė sistema žuvų aktyvuoja natūralią organizmo imuninę stimuliatorius beta-1,3 / 1,6-gliukanas ir stabilizavosi vitamino C atsparumą padidėjimas ligos. Metabolizmas remia vertingą dilgėlių papildymas. Blizgus, intensyvi spalva žuvų yra natūralių karotinoidų, kurie yra šaltinis, be kitų dalykų krilių ir dumblių Haematococcus Pluvialis ir spirulina poveikis.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis:.. Žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai (. Miltų dilgėlių min 2,5%), moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min 1,5%, kalmarai miltų min 1.5 %), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis min. 1%), mielės (įskaitant beta-1,3 / 1,6-gliukano 1 000 mg / kg), aliejus ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 26 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 800 TV / kg ir sąmojo. E 110 mg / kg, Wit. C 250 mg / kg,, beta-karoteno, 145 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 39,5 mg / kg, E6 cinkas 11.7 mg / kg, manganas E5 8,5 mg / kg, E4 varis 1.9 mg / kg, E2 jodo 0,23 mg / kg, E8 selenas 0,23 mg / kg, o E7 molibdeno 0,05 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažikliai: 56 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48,0%, aliejai ir riebalai 7,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 7,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
250ml/50g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel