TROPICAL Supervit Basic su vit.C - pagrindinis maistas žuvytėms 100ml / 20g

  • TROPICAL Supervit Basic su vit.C - pagrindinis maistas žuvytėms 100ml / 20g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4176
0,89 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

SUPERVIT

PAGRINDINIS Maistas visos žuvys dekoratyvinis


SUPERVIT yra aukščiausios kokybės, pełnoporcjowym, multi komponentų sluoksniuoti skirtu maistu kasdieniame maitinti visą akvariumo žuvims. Maisto sudedamosios dalys yra pritaikytos prie skirtingų mitybos poreikius auginamoms žuvims pvz. Rezervuaruose su kelių rūšių dauguma. Natūralus imuninės stimuliatorius beta-1,3 / 1,6-gliukanas ir stabilizavosi vitaminas C efektyviai sustiprinti imuninę sistemą žuvų, apsaugant juos nuo infekcijų. Pluošto ir chitino reguliuoti virškinimą ir pašalinimas, karotinoidų stiprinti spalvas ir lecitinas padidina gyvybingumą ir palanki reprodukcijai.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min 1% miltų, kalmarų min 1%.)., Mėsos ir gyvūninės kilmės produktai, augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis min. 0,5%), mielės (įskaitant beta-1,3 / 1,6-gliukano 1 000 mg / kg), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 38 900 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. D3 2 100 TV / kg Wit. El 130 mg / kg, Wit. C 580 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 44.76 mg / kg, cinkas E6 12.44 mg / kg, E5 mangano 9.32 mg / kg, E4 Varis 2.23 mg / kg, E2 jodas 0,26 mg / kg, E8 selenas 0,27 mg / kg, o E7 molibdeno 0,07 mg / kg, o E3 kobalto 0,015 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48,0%, aliejai ir riebalai 8,0%, žalia ląsteliena 3,5%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
100ml/20g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel