TROPICAL Vitality & Color - dažantis maistas žuvytėms 12g

  • TROPICAL Vitality & Color - dažantis maistas žuvytėms 12g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4189
0,65 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

PIRKTI ARBA GAUTI MŪSŲ LAIKOJE

Galite patikrinti, ar prekė yra sandėlyje, ar užsisakyti internetu ir pasiimti parduotuvėje.
Patikrinkite prieinamumą

VITALITY & COLOR

Griežinėliai

Pagyvinančio spalvų-maistas visas žuvis, dekoratyvūs

VITALITY & COLOR yra baigtas, ypatingą sluoksniuoti maistas aukštos maistinės vertės ir ypatybes, kurios dažytos visiems akvariumo žuvims. Įtraukti į lecitino ir vitamino E sudėties skatinti veisimo ir pagerinti būklę. Vertinga L-karnitinas paveikia lipidų metabolizmą. Tuo pačiu metu aukšto lygio lengvai virškinamas karotinoidų įskaitant astaksantino ir beta-karoteno, turi teigiamą poveikį didinant spalvą, aktyvuojant pigmento ląsteles.

Maitinimas: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis, zjadanymi per 2-3 minutes. Negalima apsivalgyti! Maitinimas kiti maisto produktai gali paįvairinti savo tropinių dekoratyvinių žuvų, tokių kaip: SUPERVIT, daržovių, D-50 PLUS.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, grūdai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (. Krilių miltai min 1,5%), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinės kilmės dariniai, dumbliai (Spirulina platensis min. 1%), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 42 500 TV / kg Wit. D3 2 650 TV / kg ir sąmojo. El 180 mg / kg, Wit. C 320 mg / kg,, beta-karoteno, 145 mg / kg, o L-karnitinas 265 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 40,0 mg / kg, E6 cinkas 11.2 mg / kg, manganas E5 8,4 mg / kg, E4 varis 2,0 mg / kg, E2 jodo 0,25 mg / kg kūno svorio, E8 selenas 0,24 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažikliai: 80 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 49,0%, aliejai ir riebalai 8,5%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
12g
Kategoria:
Akwarystyka
Now on sale:
Wybrane akwaria -40%
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel