Knyga "Su Katė" red. Galaxy

  • Knyga "Su Katė" red. Galaxy
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 10613
3,13 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Dorothy Sumińska
Nuotraukos: Marcin Rybak, Rafal Lewandowski Marcin Jan Gorazdowski (savo knygoje "16 puslapio įdėklu spalvotų fotografijų apie kreidinio popieriaus)

Knyga rekomenduojama Žurnalas "CAT"

Esu įsitikinęs, kad ši knyga bus naudinga ne tik mėgėjams katėms, bet taip pat susitiks su malonumu patyrę augintojai ir žinovų katėms. Aš labai rekomenduoju skaityti "laimingas katę!"
Wojciech - Albertas Kurkowski redaktorius vyriausiasis žurnalo "CAT"

Laimingas katė yra puikus skaityti visiems kačių mylėtojams. Skaityti ne tik apie tai, kaip turi būti, bet kaip, nereikia maitinti katę. O gal jūsų katė net negali naudotis tualetu? Žiūrėti knygą ir sužinosite, kaip išmokti ją ... Jūs pamatysite, kad rasė yra ne tik katės išvaizda, bet ir neabejotinas charakteris ir temperamentas. Jūs išmoksite kažką apie jūsų augintinio priežiūrą, kuris priklauso ne tik nuo šukavimas dar. Jūs suprasite, kad nuobodulys ir vienatvė gali būti dar pavojingesnė jūsų katė, nei liga. Jūs ištirti klausimus, susijusius su ruja, veisiant ir odchowywaniem kačiukai. Knyga apima daug anksčiau nepublikuotą informaciją veterinarijos, gyvulininkystės, o taip pat apie kontracepciją ir sterilizaciją kačių. Autorė pasakoja, kaip suprasti savo katę, ir kaip turi būti suprantama jam. Rasite atsakymus į daugelį klausimų grisus jums.

Formatas: 14 x 20,5 cm
Puslapių skaičius: 96
Viršelis: minkštas
Popieriaus: Offset
Metai: 2005
Problema:
EAN kodas: 9 788389 896247
ISBN: 83-89896-24-9

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla kota
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel