TROPICAL Malavis - maistas cichlids žuvytėms iš Malavio ežero 250ml / 50g

  • TROPICAL Malavis - maistas cichlids žuvytėms iš Malavio ežero 250ml / 50g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4225
2,40 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Malavis

Griežinėliai

PAGRINDINIS Maistas Mbuna cichlids nuo ežero Malavis


Malavis yra baigtas, pagrindinė sluoksniuoti maisto mbuna cichlids iš Malavio ežeras cichlids ir kitų žolėdžių. Labai įvairus formulė garantuoja puikios būklės, gražus spalvą ir stimuliuoja artėja neršto. Pluošto ir dilgėlių reguliuoti virškinamojo trakto Malavis cichlids. Lengvai pritapti baltymų šaltinis yra žalia žirnių ir Spirulina. Kviečių gemalai suteikti vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių. L-karnitino papildomai skatina medžiagų apykaitą riebalų. Aukštos skanus makiažo Malavis yra lengvai pasisavinama žuvų importo.

Maitinimas: kelis kartus per dieną mažomis porcijomis, greitas zjadanymi žuvimi. Ji turi labai mažą kiekį natrio chlorido - NaCl (<0,2%).

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: augalinės kilmės baltymų ekstraktai, žuvis ir žuvies produktai, javai (avižiniai min 10%.), Moliuskai ir vėžiagyviai, dariniai augalinės kilmės (žirnių miltai min 4%, dehidratuoti dilgėlių min 3,75%, kviečių gemalų minučių.. . 3,2%, dehidratuoti špinatai min. 2,25%), dumbliai (Spirulina platensis min. 3%), mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A32 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 900 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. E 120 mg / kg, Wit. C 440 mg / kg, o L-karnitinas 250 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 48,6 mg / kg, E6 cinkas 13.5 mg / kg, manganas E5 10,1 mg / kg, E4 Varis 2.43 mg / kg, jodas E2 0,3 mg / kg kūno svorio, E8 seleno, 0,3 mg / kg, o E7 molibdeno 0,06 mg / kg, o E3 Kobaltas 0,02 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: 40,0% Žali baltymai, riebalai ir aliejus 6,5%, žalios ląstelienos 3,5%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
250ml/50g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel