Knygos "Boxer", "Ed. Galaxy

  • Knygos "Boxer", "Ed. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 10616
2,19 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Komanda Orkaitės Dierer
Vertimas: teistis Olejniczak, Paulius Boniecki
Paveikslėliai: daugiau nei 100 spalvotų nuotraukų

Istorija nueina ilgą boksininkas. Tiesiog kaip buldogas ar mastyf, kilęs iš viduramžių kovos šunims. Vienas iš jų, deja nuo dabartinio Belgijos teritorijoje, populiariai žinomas kaip dławicielem barbanckim, buvo įskaityta buldogas, šiuolaikinių bokso protėvį ...

Knyga, kurią mes siūlome tik skaitytojo rankas, nėra būdama boksininkas sąvadas apsimetinėti. Jei mes norėjome įtraukti čia visas detales apie lenktynes, jums bus išspausdinti bent 500 puslapių .... Trumpai tariant, todėl pristatys boksininkas, veislės ir argumentais už ir prieš šuns laikymo istoriją. Skaitytojas taip pat rasite reikalingą informaciją apie mitybą ir plitimas, taip pat svarbiausią žinią į atgaminimo srityje. Baigiamajame dalis dabartinių gairių kasdieninę priežiūrą ir sveikatos, ir būdingas šios veislės negalavimų ir poreikius. Patartina, tačiau, nepaisant visko, negalima apsiriboti skaityti šią knygą - tai verta siekti tapti Perfect šuo, kuris gali būti pasiektas per atitinkamą išsilavinimą, kursus ir mokymo savininkas.

Formatas: 15 x 21 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: minkštas
Popieriaus: Offset
Metai: 2006
Problemų II
EAN kodas: 9 788387 918194
ISBN: 83-87914-81-9

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel