TROPICAL Bio-Vit - augalinis maistas žuvytėms 100ml / 20g

  • TROPICAL Bio-Vit - augalinis maistas žuvytėms 100ml / 20g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4244
0,95 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

BIO-VIT

 

MAISTO AUGALŲ visiems akvariumo žuvims

 

Griežinėliai

 

Bio-vit yra speciali pełnoporcjowym dribsniai augalų maisto skirtas maitinti egzotinių ir vidaus akvariumo žuvims. Ji suteikia kasdien pagrindinis maistas visų žolėdžių žuvų yra papildomo maisto ir kitų rūšių visaėdis. Dėl maistinių skaidulų, įskaitant natūralių pluoštų medžiagos, bio-Vit turi labai teigiamą poveikį žarnyno peristaltiką, dažnai ypač žuvys šeriamos mėsos, rurecznikami ir wazonkowcami. Šėrimo: kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis, atitinkantis auginamų žuvų kiekio. Laikas suvartojo 1 porciją -. Apie 1 min. Perteklinė nepanaudotas maisto ar užsiliko turi būti nedelsiant pašalinti. Siekiant skirtis žuvų Bio-Vit dieta gali būti vartojamas pakaitomis su kitais maisto produktų mūsų produkcijos: Tropiniai Ichtio-Vit ir OVO-VIT.

 

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: (... Kviečių gemalų min 5%, dehidratuoti dilgėlių min 2,5%, dehidratuoti špinatai min 1,5%). Daržovių šalutinių produktų, grūdų, daržovių baltymų ekstraktai, dumbliai (Spirulina platensis min 0,5% ), žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A22 500 TV / kg Wit. 1 D3 350 TV / kg Wit. Ê 90 mg / kg ir sąmojo. C 340 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 27,2 mg / kg, o E6, cinko 7,5 mg / kg, o E5 mangano 5,62 mg / kg, o E4 vario 1,35 mg / kg, E2 jodas 0,16 mg / kg, o E8 selenas 0,16 mg / kg,, molibdeno E7 0,037 mg / kg, o E3 kobalto 0,009 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 43,0%, aliejai ir riebalai 11,0%, žalia ląsteliena 2,0%, drėgmė 6,0%.

 

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
100ml/20g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel