TROPICAL Tropical - daug komponentinis maistas žuvytėms 12g

  • TROPICAL Tropical - daug komponentinis maistas žuvytėms 12g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4251
0,40 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

TROPICAL

Griežinėliai

Maisto visiems Highprotein akvariumo žuvims

Tropical pełnoporcjowym, didelis baltymų dribsnių maisto su padidėjusia suma baltymų statybiniai blokai, mineralų ir vitaminų. Tinka visų tropinių žuvų šėrimo. Optimaliai subalansuotas maistinių medžiagų, įskaitant amino rūgščių, užtikrina labai gerą virškinimą ir veiksmingą svorio padidėjimas, teikiant Visapusiškas organizmo poreikių žuvies metabolinės energijos.

Šėrimo: pakartotinai visoje mažomis dalimis dieną, atitinkantis auginamų žuvų kiekio. Laikas suvartojo 1 porcija:. Maždaug 1 min. Perteklinė nepanaudotas maisto ar užsiliko turi būti nedelsiant pašalinti. Siekiant nustatyti skirtingas tropinių žuvų mityba gali būti pakaitomis su kitais maisto produktų mūsų produktus: Bio-vit Ichtio-Vit ir OVO-VIT.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinės kilmės dariniai, dumbliai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A 28 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 800 TV / kg ir sąmojo. E 120 mg / kg, Wit. C 450 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 32,4 mg / kg, o E6, cinko 9,0 mg / kg,, mangano E5 6,7 mg / kg kūno svorio, E4 vario 1,6 mg / jodo kg E2 0,2 ​​mg / kg, o E8 seleno, 0,2 mg / kg, o E7 molibdeno 0,04 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 46,5%, aliejai ir riebalai 7,0%, žalia ląsteliena 2,0%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
12g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel