TROPICAL Ovo-vit - papildomas maistas žuvytėms 12g

  • TROPICAL Ovo-vit - papildomas maistas žuvytėms 12g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4259
0,39 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

OVO-VIT

Griežinėliai

STIPRINANT FOOD kiaušinių
Visiems akvariumo žuvims

Ovo-Vit yra ypatinga, pełnoporcjowym maistas, skirtas praturtinti akvariumo žuvims mitybą. Dėka lengvai virškinamų baltymų statybiniai blokai, lengvai virškinamas, esminių mineralų, vitaminų ir natūralių medžiagų, tamsintas efektyviai stiprina būklę, pagreitina augimą ir sustiprina spalvą. Ovo-Vit yra vertingas priedas takų už neršto, nėščios gyvojo guolio žuvys, mailius ir jaunas žuvis, aktyvina augimą ir gyvybingumą stimuliuoja ir stiprina imuninę sistemą.

Maitinimas: kelis kartus per mažomis porcijomis proporcingas ūkiuose auginamų žuvų kiekio dieną. Laikas suvartojo 1 porciją -. Maždaug 1 minutę, perteklius nepanaudotas maisto ar užsiliko turi būti nedelsiant pašalinti. Siekiant skirtis žuvų OVO-VIT dietos gali būti pakaitomis su kitais maisto produktų mūsų produkcijos: Tropiniai Ichtio-vit Bio-vit.

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, grūdai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, mielės, augalinės kilmės dariniai, dumbliai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A23 000 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. 1 D3 400 TV / kg kūno svorio ir sąmojo. Ê 90 mg / kg ir sąmojo. C 335 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 27,0 mg / kg, o E6, cinko 7,1 mg / kg,, mangano E5 5,3 mg / kg, o E4 vario 1,3 mg / kg, o E2 jodas 0,16 mg / kg, o E8 selenas 0,15 mg / kg, o E7 molibdeno 0,03 mg / kg, o E3 kobalto 0,008 mg / kg. Lecitinas. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 43,0%, aliejai ir riebalai 11,0%, žalia ląsteliena 2,0%, drėgmė 6,0%.

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
12g
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel