TROPICAL Wavil Super - pagrindinis maistas žuvytėms 12g

  • TROPICAL Wavil Super - pagrindinis maistas žuvytėms 12g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4267
0,38 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Super kitų tropinių produktų, tokių yra universalus, subtilus sluoksniuoti maisto kasdien, daug šeriant visus populiarius akvariumo žuvų rūšis, ty .: kardelių.
Super kitų tropinių produktų, tokių yra labai nekantriai valgyti tiek termofilinio egzotinių žuvų, taip pat mažų buitinių šalto vandens žuvų balsų dauguma. Maisto ypač rekomenduojama jauniems ūkininkams swordtails, Mollies, povo tinklelio, pakaitalus pastebėtas, barbs, zebras, vualiai ir įprastą Goldfish. Natūralu, kad reguliuoja virškinimą ir medžiagų apykaitą.
Super kitų tropinių produktų, tokių gaminamas tik iš šviežių ir kokybiškų žaliavų augalinės kilmės. Jis apima visas būtinas maistines medžiagas, tokias kaip baltymų, angliavandenių, riebalų, lecitino, ląstelienos, mineralinių medžiagų, mikroelementų ir vitaminų pritaikytos specialios sudėties mitybos reikalavimus, žuvis.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel