TROPICAL Betta - sluoksniuotas maistas kovotojams 50ml / 15g

  • TROPICAL Betta - sluoksniuotas maistas kovotojams 50ml / 15g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4271
1,72 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

BETTA

 

Pagrindinis maistas kovotojų

 

Pilnas, maisto kovotojų ir kitų mažų labirintinę žuvų. Ji apima planktono, bloodworms ir krilių. Ji suteikia žuvis maitinau dideli energijos kiekiai, paveikia normalų vystymąsi pelekų ir spalva ŠERTI intensyvumą. Kelis kartus per dieną nedideliais kiekiais.

 

Visaverčio pašaro dekoratyvinių žuvų. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, javai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių min 7.55%, kalmarai maisto min 6,8%..), Mėsos ir gyvulių dariniai, mielės, augalinės kilmės dariniai, vabzdžiai ( džiovinamas šalčiu bloodworms min. 5%), dumbliai, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. A24 800 TV / kg ir sąmojo. D3 2 850 TV / kg ir sąmojo. El 130 mg / kg, Wit. C 550 mg / kg,, beta-karoteno 127,5 mg / kg. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 51,7 mg / kg, E6 Cinkas 13,6 mg / kg, manganas E5 11,0 mg / kg, E4 vario 2,6 mg / kg, jodas E2 0,3 mg / kg, E8 seleno, 0,3 mg / kg, o E7 molibdeno 0,08 mg / kg, o E3 Kobaltas 0,02 mg / kg. Lecitinas. Dažikliai: 98,6 mg astaksantino / kg. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 50,0%, aliejai ir riebalai 6,5%, žalia ląsteliena 2,0%, drėgmė 8,0%.

 

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Akwarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm dla rybek
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel