TROPICAL Biorept W - maistas vėžliams 20g

  • TROPICAL Biorept W - maistas vėžliams 20g
gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 4288
0,83 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

BIOREPT Be

 

Maistas vėžliams

 

Be BIOREPT yra baigtas, kelių ingredientų maistas kasdieniam maitinimui pusiau vandens vėžlių ir purvo. Ji apima krilių ir gammarus praturtinti maisto produktų papildymo vertingos baltymų, chitino ir riebalų rūgščių (omega-3 ir omega-6). Maitinimas: priklausomai nuo gyvūnų amžiaus 1-3 kartus per dieną. Nesuėstas maisto nuolaužos ištraukiami iš vandens.

 

Visaverčiai pašarai ir vėžlius. Sudėtis: žuvis ir žuvies produktai, augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, moliuskai ir vėžiagyviai (įskaitant Gammarus pulex 4,8%), grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, dumbliai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės. Priedai: Vitaminai, PRO vitaminų ir chemiškai aiškiai apibrėžtos medžiagos turintys panašią galią: Vit. 21 000 TV / kg ir sąmojo. 1 D3 260 TV / kg ir sąmojo. E 80 mg / kg ir sąmojo. C 300 mg / kg,. Mišiniai mikroelementų: E1 Geležis 27,5 mg / kg, o E6, cinko 7,7 mg / kg,, mangano E5 5,7 mg / kg, o E4 vario 1,3 mg / kg, o E2 jodas 0,17 mg / kg, o E8 selenas 0,17 mg / kg, o E7 molibdeno 0,03 mg / kg, o E3 kobalto 0,01 mg / kg. Dažai. Antioksidantų. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 40,0%, aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 3,0%, drėgmė 10,0%.

 

Sudėtyje yra žuvų miltų - negali būti šeriami atrajotojai.

Techniniai parametrai:
variantas:
20g
Kategoria:
Terrarystyka
Rodzaj produktu:
Pokarm
Waga opakowania:
0 g - 200 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel