Knyga "Labradoro retriveris" red. Galaxy

  • Knyga "Labradoro retriveris" red. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 10627
2,13 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Komanda Per Dieren
Vertimas: Anna ir Miroslaw Redliccy
Nuotraukos: apytiksl. 10 spalvotų nuotraukų

Labradoro rietriever dabar pranoksta daugelyje šalių populiarumo rekordus. Tai yra skolingas jį savo draugišką disponavimo, visada gerybine elgesį vaikų ir nepaliaujamas noras įtikti savo savininką. Pastaroji funkcija taip pat leidžia Labradoro yra puikus medžioklinis šuo, daugiau - yra tikriausiai geriausias retriveris. (...) Šiandien Labradoro visiškai vis kitas funkcijas. Ačiū nuostabų węchowi ir aistra į darbą yra sėkmingai apmokyti aptikti narkotikus ir žmonėms su negalia. Ji taip pat gali būti patikimas vadovas akliesiems ir šunų gelbėjimo ...

Knyga, kurią mes siūlome tik skaitytojo rankas, nėra būdama Labradoro sąvadas apsimetinėti. Jei mes norėjome įtraukti čia visas detales apie lenktynes, jums bus išspausdinti bent 500 puslapių .... Trumpai tariant, todėl pristatys Labradoras, veislės ir argumentų istoriją už ir prieš šuns laikymo. Skaitytojas taip pat rasite reikalingą informaciją apie mitybą ir plitimas, taip pat svarbiausią žinią į atgaminimo srityje.
Baigiamajame dalis dabartinių gairių kasdieninę priežiūrą ir sveikatos, ir būdingas šios veislės negalavimų ir poreikius. Patartina, tačiau, nepaisant visko, negalima apsiriboti skaityti šią knygą - tai verta siekti tapti Perfect šuo, kuris gali būti pasiektas per atitinkamą išsilavinimą, kursus ir mokymo savininkas.

Formatas: 15 x 21 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: minkštas
Popieriaus: kreida
Metai: 2006
EAN kodas: 9 788389 896087
ISBN: 83-898996-08-7

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel