Knyga "Rotveileris" red. Galaxy

  • Knyga "Rotveileris" red. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 10630
2,19 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Komanda Per Dieren
Vertimas: Anna Redlicka
Originalus pavadinimas: de Rotveileris
Nuotraukos: apytiksl. 100 spalvotų nuotraukų

"<> Slaptažodis lydi rasės ilgą laiką, ir tai galbūt šiek tiek varginantis procesas, bet tikrai pagrįstas. Rotveileris yra šuo su labai specifinis ir ne visada lengviausia simbolių. Didžioji asmenybę, kartu su stipriu kurti ir stiprumo, kad šis šuo Jis turi tvirtą savininkas (...) Rotveileris yra daugiau nei tiesiog vidutinio dydžio šuo su tvirtu kūno Tai labai protingas, labai atsidavęs savininkas, galėtų dirbti, supratingas ir nepaperkamas Hale ir tvirta konstrukcija -... yra būdingas didelis stiprio . Nelengva stulbinti jam jo intelektas ir meistriškumas Rotveileris yra neprilygstamas apsaugos šuo, stróżującym ir puikus kompanionas vyrui Pagal savo pobūdį, draugystė remiasi mažų gyvūnų ir vaikų, su kuriais mes esame laimingi, kad žaisti Rotveileris yra šuo patikimas darbe:... puikiai sugebėti atskirti, kai atėjo laikas žaisti, o kai budi Plaukimas, šokinėja, alpinizmas -. viskas gali būti čempionu. Tai lengva išmokti, tai skirta savininkas ir paprastai paklūsta. Jokiu atveju negali būti nesaugūs ar baisus. Tai šuo yra gerai tinka prie kieme, tol, kol ji nėra nuolat jį ten ant grandinės ... "

Knyga, kurią mes siūlome tik skaitytojo rankas, nėra būdama žinių apie rottweilerze sąvadas apsimetinėti. Jei mes norėjome įtraukti čia visas detales apie lenktynes, jums bus išspausdinti bent 500 puslapių .... Trumpai tariant, todėl pristato Rotveileris veislės ir argumentais istoriją už ir prieš šuns laikymo. Skaitytojas taip pat rasite reikalingą informaciją apie mitybą ir plitimas, taip pat svarbiausią žinią į atgaminimo srityje.
Baigiamajame dalis dabartinių gairių kasdieninę priežiūrą ir sveikatos, ir būdingas šios veislės negalavimų ir poreikius. Patartina, tačiau, nepaisant visko, negalima apsiriboti skaityti šią knygą - tai verta siekti tapti Perfect šuo, kuris gali būti pasiektas per atitinkamą išsilavinimą, kursus ir mokymo savininkas.

Formatas: 15 x 21 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: minkštas
Popieriaus: kreida
Metai: 2005
ISBN: 83-87914-93-2

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Rasa:
Rottweiler
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel