Knyga "Šarpėjus" red. Galaxy

  • Knyga "Šarpėjus" red. Galaxy
gamintojas: Galaktyka
Produkto kodas: 10631
1,88 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Komanda Per Dieren
Vertimas: Anna ir Miroslaw Redliccy
Nuotraukos: apytiksl. 100 spalvotų nuotraukų

Šarpėjus yra ramioje šuo, kompaktiškas ir kvadrato kūno. Tuo puppyhood amžiaus visa tai raukšlėta, bet kartais auga per didelis jo oda ir smulkias raukšleles veikti tik ant galvos ir ketera. Šie šunys yra rasti dviejų tipų skiriasi nuo snukio, daugiau ar mažiau išsilavinę formos, kartais tiesiogiai patinę faflach. Pavadinimas veislių reiškia tą patį, kaip "smėlio oda", kuris susijęs su į plaukų struktūrą; ji turėtų būti sunku ir standus, be pavilnės. Kailis būna dviejų rūšių - vadinamieji "arklių", labai sunku, ir "szczotkowatej", kuris yra šiek tiek subtilesnis. Šarpėjus pasižymi intelekto, pasišventimo savininkas ir myli vaikus, todėl idealiai tinka šeimos draugas ...

Knyga, kurią mes siūlome tik skaitytojo rankas, nėra būdama Šarpėjus sąvadas apsimetinėti. Jei mes norėjome įtraukti čia visas detales apie lenktynes, jums bus išspausdinti bent 500 puslapių .... Nepaisant to, mes bandėme santraukos forma, į jį įtraukiant svarbiausius pranešimus ateityje ar dabartinis savininkas Šarpėjus, kurie padės jam kovoti su ja atsakingai. Mūsų knygelėje mes turime įtraukti veislės istoriją, jos struktūrą, privalumus ir trūkumus, susijusius su pirkimo savo atstovą. Skaitytojas ras reikiamą informaciją apie maistingumą, švietimo ir veisimosi.
Baigiamajame dalis dabartinių gairių kasdieninę priežiūrą ir sveikatos, ir būdingas šios veislės negalavimų ir poreikius. Patartina, tačiau, nepaisant visko, negalima apsiriboti skaityti šią knygą - tai verta siekti tapti Perfect šuo, kuris gali būti pasiektas per atitinkamą išsilavinimą, kursus ir mokymo savininkas.

Formatas: 15 x 21 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: minkštas
Popieriaus: Offset
Metai: 2006
Problemų II
EAN kodas: 9 788387 914790
ISBN: 83-87914-79-7

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel