Knygos "pamiršo kalba šunims," ​​red. Galaxy

  • Knygos "pamiršo kalba šunims," ​​red. Galaxy
gamintojas: Produkt archiwalny
Produkto kodas: 10638
4,99 €
/ Vnt.

Lengvas prekių grąžinimas

Pirkite ir patikrinkite taikiai namuose. Viduje 30 Galite atsisakyti sutarties nepateikdami priežasčių.
Rodyti išsamią informaciją
30 dienų nuo sutarties nutraukimo
Svarbiausia yra jūsų pirkinių pasitenkinimas. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsakytus produktus 30 dienos nepateikiant priežasties .
Nėra streso ir baimės
Dėl mūsų parduotuvės integravimo pigiai grąžinama „Poczta Polska“ , kurią perkate be streso ir nerimauti, kad įsigytų prekių grąžinimas bus problemiškas.
Paprastas kūrėjas grįžta
Visą mūsų parduotuvės grąžą tvarko paprastas grąžinimo vedlys , kuris suteikia galimybę siųsti grąžinimo paketą.

Autorius: Jan Fennell
Vertimas: Anna Bazel
Originalus pavadinimas: Šuo klausytojas

JAN FENNELL turi nepaprastą dovaną, kuri įkvepia susižavėjimą visas šunų mylėtojams. Jis yra gerai žinomas selekcininkas, turinti daug sėkmės daugeliu svarbių ir prestižinių parodų, Londono Crufts prie vairo. Pastaraisiais laikais, jos neįprastas būdas požiūris į šunis, ypač tie, kurie sukurti problemas, taip pat dalyvavimą radijo ir televizijos programų suteikia daug aistringas sirgalius.

JAN istorija ne tik skatina veiksmą, bet ir gūžteli pečiais. Savo knygoje aprašoma tragiškos mirties jos pačios šuo, kuris pasakė jai, ieškoti alternatyvų metodą paprastai naudojamą techniką "verčia psłuszeństwa". Visų pirma skatina suprasti kalbą jie kalba vilkų ir šunų bandos, Jan sukūrė savo metodą, siekiant išspręsti problemas, kurios kyla dažnai tarp šuns ir jo globėjai. Remiantis daugelio pavyzdžių, ji parodo, kaip ji sužinojo, užmegzti ryšius su geriausiu žmogaus draugu, ir teigia, kad kiekvienas iš mūsų galėtų atlikti. Jos knyga yra unikalus kucharską, kad yra tikrai sužavės visus šunų savininkų ir mėgėjams.

Dydis: 17.50 x 24.50 cm
Puslapių skaičius: 224
Įrišimas: Kieti viršeliai
Popieriaus: Offset
Metai: 2001
Problema: IV
EAN kodas: 9 788387 914394
ISBN: 83-87914-39-8

Techniniai parametrai:
Kategoria:
Dla psa
Waga opakowania:
200 g - 499 g
Klauskite produkto

Jei aukščiau pateiktas aprašymas jums nepakanka, atsiųskite mums klausimą apie šį produktą. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti.

Duomenys tvarkomi pagal privatumo politika, Pateikdami juos, jūs sutinkate su jo nuostatomis.

Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi
Mūsų klientų nuomonės
Svetainėje naudojami slapukai, kad paslaugos būtų teikiamos pagal Slapukų politika. Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Aš suprantu
pixel